Gdzie kupić

Regionalny szef sprzedaży

Jeśli potrzebujesz informacji na temat asortymentu, warunków współpracy z Yetico oraz sieci dystrybucji, skontaktuj się z Regionalnym Szefem Sprzedaży. 

Aby zobaczyć dane kontaktowe, prosimy wybrać region.

Grzegorz Krogulec
tel. +48 600 888 271
e-mail: grzegorz.krogulec@yetico.com

 

Dominik Romanowski
tel. +48 668 144 987
e-mail: dominik.romanowski@yetico.com

Daniel Kędzia
tel. +48 608 612 611
e-mail: daniel.kedzia@yetico.com

Arkadiusz Dzikiewicz
tel. +48 606 107 037
e-mail: arkadiusz.dzikiewicz@yetico.com

Sebastian Zarówny
tel. +48 604 246 882
e-mail: sebastian.zarowny@yetico.com

Andrzej Antosiak
tel. +48 606 989 335
e-mail: andrzej.antosiak@yetico.com

 

Arkadiusz Fleszar
tel. +48 664 902 021
e-mail: arkadiusz.fleszar@yetico.com

Maksymilian Zawadzki
tel. +48 664 902 022
e-mail: maksymilian.zawadzki@yetico.com

Marek Kantorski
tel. +48 696 403 458
e-mail: marek.kantorski@yetico.com