O firmie

Yetico S.A. to jeden z największych producentów wyrobów styropianowych w Polsce. Dzięki wysoko stawianym sobie wymaganiom firma od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce w branży.

Yetico jest spółką akcyjną (polski kapitał) z trzema zakładami produkcyjnymi - w Olsztynie, gdzie znajduje się siedziba firmy - Galewicach oraz w Gorzowie Wielkopolskim.

Wysokie standardy produkcji oraz obsługi Klienta pozwoliły wejść Yetico na wymagający rynek niemiecki, który z powodzeniem obsługuje już ponad 10 lat.

Asortyment Yetico

PŁYTY TERMOIZOLACYJNE

standardowe płyty do izolacji fasad, dachów, podłóg oraz płyty perymetryczne, akustyczne, grafitowe - dedykowane budownictwu pasywnemu i energooszczędnemu.

SKOSY DACHOWE

służą do profilowania powierzchni dachów płaskich, tarasów lub balkonów aby odprowadzić wodę opadową do wypustów i rynien.

KSZTAŁTKI I OPAKOWANIA

znajdują zastosowanie w branżach RTV, AGD, meblarskiej, motoryzacyjnej, a także zabezpieczają produkty. Mogą też stanowić integralną część wyrobu.

Standardy

Wszystkie fabryki Yetico działają w oparciu o procedury umożliwiające standaryzację wyrobu, gwarantującą powtarzalność parametrów technicznych. Do produkcji styropianu Yetico używa surowców renomowanych firm.

Produkty wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi normami oraz mają odpowiednie dopuszczenia, które umożliwiają wolny obrót rynkowy. Każdy produkt sygnowany jest znakiem CE oraz posiada wstępne badania typu, które zostały przeprowadzone przez notyfikowaną jednostkę.

Zintegrowany System Zarządzania Jakością

Firma YETICO posiada certyfikat ISO. Działamy zgodnie z normami:

PN-EN ISO 9001

Norma określająca wymagania, które powinien spełnić system zarządzania jakością w firmie. 

Co to oznacza?
Kontrolujemy na bieżąco nasze działania, a w razie potrzeby dokonujemy zmian i ulepszeń, co jest potwierdzeniem dla nas i naszych Klientów, że ciągle podążamy w dobrym kierunku.

PN-EN ISO 14001

Norma określająca wymagania, które powinien spełnić system zarządzania środowiskiem. 

Co to oznacza?
To, że mamy proekologiczne podejście do wytwarzania naszych produktów.

PN-N-18001

Norma określająca wymagania, które powinien spełnić system zarządzania BHP. 

Co to oznacza?
To, że strategia firmy gwarantuje organizację bezpiecznych miejsc pracy.