Aktualności

Jest o co walczyć! Konkurs Yetico

Jest o co walczyć! RAFTING w NEPALU
- to główna nagroda w naszym nowym konkursie. Walka z żywiołem w czasie spływu pontonem zostaną nagrodzone zapierającymi dech w piersiach widokami. Poznasz cud Himalajów, poczujesz potęgę wodospadów i zrozumiesz, że na taką podróż czeka się całe życie... 

Pamiętaj, że ta wyprawa to nie tylko ziszczenie Twoich marzeń o przygodzie, niepowtarzalne zachody słońca czy klimat medytacji - to również duże wyzwanie dla Twojej kondycji i adrenalina, która będzie Ci towarzyszyć przez cały jej czas. 

Zwycięzcy będą mieli okazję zwiedzić ten piękny kraj i odkryć jego tajemnice. Rzeka Kali Gandhaki, na której zorganizowany jest rafting, przecina wąwozy, rozległe doliny, a z pontonów można obserwować piękne wodospady i górski krajobraz rozciągający się wokół Annapurny. Zostań zwycięzcą!

Aby wziąć w nim udział, wystarczy kupić minimum 3 m3 styropianu firmy Yetico S.A. w terminie od 01.07.2008r. do 30.09.2008r. Ulotki konkursowe wraz z kuponami będą dostępne w hurtowniach oznakowanych naszymi standami (zdjęcie poniżej). Dodatkowo pełny regulamin i kupon konkursowy można pobrać z naszej strony internetowej: http://yetico.com/

Ważne!
Pamiętaj o udzieleniu oryginalnych odpowiedzi na pytania konkursowe. Najciekawsze odpowiedzi na pytanie finałowe zadecydują o wygranej. Daj sobie odpłynąć!