Aktualności

Kampania Yetico "POTENTACI STYROPIANU"

Już teraz możemy powiedzieć, że kampania reklamowa, którą rozpoczęliśmy we wrześniu będzie sukcesem: broni sprzedaż, a echa z rynku potwierdzają, że jesteśmy odbierani jako twardzi wojownicy, co nas wyróżnia w branży. Warto przypomnieć, że strategię mediową i kreatywną w zasadniczych rysach opracowaliśmy we własnym zakresie - przypomina Tomasz Mocarski zajmujący się kreowaniem wizerunku dla Yetico. 

Ten projekt jest wyjątkowy zarówno z punktu widzenia współbrzmienia z naszymi celami, jak i charakteru kreacji - dodaje. Nie wyobrażałem sobie, żeby ta kampania nie została zauważona - komentuje Wojciech Buło, dyrektor handlu i marketingu w Yetico. Kampania potrwa do końca listopada, obejmuje outdoor we wrześniu (tablice 12x4), prasę - Playboy, CKM, Men's Health, Polityka i Newsweek, Motor i Murator, Internet, BTL.

Sprzedawcy styropianu i ich klienci biorą udział w konkursie sprzedażowym, w którym nagrodą główną jest atrakcyjny wyjazd do Tanzanii - tam zwycięzcy podejmą próbę zdobycia Kilimandżaro, najwyższej góry Afryki. Aż 6 osób będzie zmagało się z górą, której szczyt wznosi się na wysokość prawie 6 tys. m nad poziom morza. Kampania ma bardzo męski, współbrzmiący z charakterem branży charakter i wspomaga Regionalnych Szefów Sprzedaży w walce o rynek.

Dobór kreacji, w której pokazani są ludzie z Yetico i mediów realizują dwa zasadnicze cele: zwiększenie rozpoznawalności marki Yetico oraz pokazanie prężnego i męskiego charakteru firmy, która produkuje najwyższej jakości styropian. Wraz z Playboyem przygotowujemy też niespodziankę na 2008 rok.