Aktualności

Yetico Liderem Jakości 2016!

Marka Yetico została nagrodzona tytułem Lidera Jakości 2016 w kategorii „Producenci Styropianu”. To ważne wyróżnienie, bo przyznane głosami samych klientów.

Wysoka jakość, niezawodność, duży wybór – przede wszystkim z takimi cechami ankietowane osoby kojarzą markę Yetico. W uzasadnieniu wyboru pojawiły się również stwierdzenia: „markę tę cechuje dobra jakość i cena produktów”, „ich produkty mają dobry współczynnik przewodzenia ciepła”, „ocieplałem i jestem zadowolony”.

Warto podkreślić, że w badaniu użytkowania i polecenia marek na rynku styropianów, firma Yetico zdobyła najwyższy odsetek głosów wśród wyróżnionych. To szczególna satysfakcja, ponieważ nie ma chyba lepszej rekomendacji niż zadowolony klient, który poleca wybrane przez siebie produkty innym.

Program Konsumencki Lider Jakości organizowany jest przez redakcję „Strefy Gospodarki” Dziennika Gazety Prawnej. Celem badań jest wyłonienie najlepszych marek i firm dostępnych na polskim rynku. W tegorocznym badaniu wzięło udział ponad 11 tys. respondentów.