Aktualności

Yetico złotym partnerem Mistrzostw Polski Młodych Dekarzy

W dniach 30-31 stycznia w Poznaniu odbędą się 9. Mistrzostwa Polski Młodych Dekarzy. Jako producent materiałów styropianu do ociepleń dachów postanowiliśmy wesprzeć tę inicjatywę.

Mistrzostwa odbędą się podczas poznańskich Międzynarodowych Targów Budowlanych BUDMA 2018, a ich głównym organizatorem jest Polskie Stowarzyszenie Dekarzy, którego Yetico jest członkiem.

W zmaganiach konkursowych wezmą młodzi dekarze, których wiek nie przekracza 26 lat. Większość z nich jest na początku swojej zawodowej drogi i zdobywa pierwsze szlify w trudnej, ale interesującej pracy dekarza. Podczas MPMD będą mogli zweryfikować swoje umiejętności w czterech kategoriach: dach stromy, dach metalowy, fasady (po raz pierwszy) oraz dach płaski.

W tym roku do współorganizacji MPMD włączyło się Yetico, wspierając rywalizację w kategorii dach płaski.

Jako złoty partner zmagań konkursowych cieszymy się, że wesprzemy młodych dekarzy, dostarczając im m.in. produkt do ocieplenia dachu płaskiego. MPMD to także dla nas okazja do edukacji i pokazania jak istotne i ważne z punktu energooszczędności jest prawidłowe wyprofilowanie i ocieplenie dachu płaskiego.

Na zwycięzców we wszystkich kategoriach czekają nagrody rzeczowe. Spośród uczestników MPMD zostanie wyselekcjonowana ekipa dekarska, która będzie reprezentować Polskę podczas jesiennych Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy, które odbędą się na Łotwie.

Miejsce: Międzynarodowe Targi Poznańskie, hala nr 6

Termin: 30-31.01.2018r., godz. 8-17.

A tak wyglądały zmagania młodych dekarzy w poprzednich latach: