Aktualności

Zaprezentowaliśmy się na Targach BAU 2017

Ponad ćwierć miliona gości, w tym 80 tys. spoza Niemiec, odwiedziło Światowe Targi Architektury, Materiałów i Systemów Budowlanych – BAU 2017. Wśród 2120 wystawców z 80 krajów świata nie zabrakło Yetico.

Mające już ponad 50 lat tradycji targi urosły do rangi jednego z największych spotkań w branży budowlanej na świecie. Odwiedzający hale targowe w Monachium mieli szansę zapoznać się z najnowszymi trendami panującymi w budownictwie. To była okazja nie tylko do przyjrzenia się nowinkom technicznym, ale także szansa na spotkanie ze swoimi kontrahentami w luźniejszej atmosferze.

Yetico obecne jest nie tylko na rynku polskim, ale także na rynku niemieckim toteż stoisko było chętnie odwiedzane przez naszych zachodnich partnerów, choć wśród naszych gości znaleźli się również kontrahenci z Polski.

W Niemczech zaprezentowaliśmy system ocieplenia i profilowania dachów płaskich na bazie styropianowych skosów dachowych. Częścią  ekspozycji wystawienniczej były także nowe produkty wprowadzane na rynek niemiecki: grafitowe płyty styropianowe z białym listkiem, a także płyty styropianowe do ogrzewania podłogowego. Promowaliśmy również perymetryczne produkty – płytę o obniżonej chłonności wody przeznaczoną do termoizolacji fundamentów oraz grafitową płytę dedykowaną izolacji cieplnej cokołów.