O firmie

Yetico S.A. to jeden z największych producentów wyrobów styropianowych w Polsce. Dzięki wysoko stawianym sobie wymaganiom znajduje się w ścisłej czołówce w branży. Yetico to przedsiębiorstwo oparte na polskim kapitale, które od wielu lat dostarcza płyty styropianowe do termoizolacji oraz styropianowy system ocieplania i profilowania dachów płaskich. Zajmujemy się również produkcją kształtek i opakowań styropianowych.

W trzech zakładach - w Olsztynie, Gorzowie Wielkopolskim i Galewicach – wykorzystujemy najnowsze rozwiązania i technologie w produkcji styropianu, co pozwala nam na wytwarzanie najlepszych jakościowo wyrobów.

Asortyment Yetico

Dostarczamy płyty przeznaczone do termoizolacji fasad, fundamentów, podłóg, dachów, do izolacji akustycznej i pod wodne ogrzewanie podłogowe. Produkujemy zarówno styropian frezowany, jak i o gładkich krawędziach. W ofercie znajdują się tradycyjne, białe płyty styropianowe, płyty o obniżonej chłonności wody, a także płyty grafitowe idealne do budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Nasze produkty znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkalnym, przemysłowym, a także w obiektach użyteczności publicznej. Wysokie standardy produkcji zaowocowały otrzymaniem przez nas odpowiednich certyfikatów i atestów, świadczących o wysokiej jakości naszych produktów. Zaufanie, którym obdarzyli nas klienci, sprawia, że od ponad dziesięciu lat z powodzeniem obsługujemy również wymagający rynek niemiecki.

PŁYTY TERMOIZOLACYJNE

standardowe płyty do izolacji fasad, dachów, podłóg oraz płyty perymetryczne, akustyczne, grafitowe - dedykowane budownictwu pasywnemu i energooszczędnemu.

SKOSY DACHOWE

służą do profilowania powierzchni dachów płaskich, tarasów lub balkonów aby odprowadzić wodę opadową do wypustów i rynien.

KSZTAŁTKI I OPAKOWANIA

znajdują zastosowanie w branżach RTV, AGD, meblarskiej, motoryzacyjnej, a także zabezpieczają produkty. Mogą też stanowić integralną część wyrobu.

Standardy

Wszystkie fabryki Yetico działają w oparciu o procedury umożliwiające standaryzację wyrobu, gwarantującą powtarzalność parametrów technicznych. Do produkcji styropianu Yetico używa surowców renomowanych firm.

Produkty wytwarzane są zgodnie z obowiązującymi normami oraz mają odpowiednie dopuszczenia, które umożliwiają wolny obrót rynkowy. Każdy produkt sygnowany jest znakiem CE oraz posiada wstępne badania typu, które zostały przeprowadzone przez notyfikowaną jednostkę.

Zintegrowany System Zarządzania Jakością

Firma YETICO posiada certyfikat ISO. Działamy zgodnie z normami:

PN-EN ISO 9001

Norma określająca wymagania, które powinien spełnić system zarządzania jakością w firmie. 

Co to oznacza?
Kontrolujemy na bieżąco nasze działania, a w razie potrzeby dokonujemy zmian i ulepszeń, co jest potwierdzeniem dla nas i naszych Klientów, że ciągle podążamy w dobrym kierunku.

PN-EN ISO 14001

Norma określająca wymagania, które powinien spełnić system zarządzania środowiskiem. 

Co to oznacza?
To, że mamy proekologiczne podejście do wytwarzania naszych produktów.

PN-N-45001

Norma określająca wymagania, które powinien spełnić system zarządzania BHP. 

Co to oznacza?
To, że strategia firmy gwarantuje organizację bezpiecznych miejsc pracy.