Poznaj nasze produkty
Kontakt

(+48) 880 524 105
injection@yetico.com

(+48) 600 928 638
ksztaltki@yetico.com

(+48) 880 599 163
webox@yetico.com

Kierownik produkcji

Twoje główne obowiązki:

  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym (50 osób).
  • Realizacja założonych planów produkcji, bieżące rozwiązywanie problemów z tym związanych
  • Optymalizacja procesów produkcji, wdrażanie usprawnień
  • Raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Zakładu Produkcji

Czego oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego
  • Umiejętności analiz wyników produkcji – znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym (umiejętność weryfikowana podczas spotkania rekrutacyjnego)
  • Umiejętności delegowania zadań i egzekwowania zleconych prac
  • Umiejętności pracy z zespołem i rozwój kompetencji wśród załogi
  • Umiejętności budowania atmosfery wspólnych celów, skutecznego motywowania zespołu
  • Umiejętności w zakresie podejmowania decyzji
  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem produkcyjnym (minimum 30 osób) przez co najmniej 2 lata
  • Doświadczenie w pracy w oparciu o wskaźniki (terminowość, wydajność, poziom realizacji planu, jakość)
  • Wiedzy z zakresu optymalizacji procesów produkcji i kosztów z tym związanych
  • Gotowości do pracy zmianowej
  • Znajomość komunikatywna języka angielskiego lub niemieckiego
  • Znajomość obsługi systemów klasy ERP
  • Mile widziane – uczestnictwo w szkoleniach z zakresu LEAN

Co oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o mocnej pozycji rynkowej
  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet socjalny (min. ubezpieczenie grupowe, nagroda roczna)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij do nas CV mailem na adres:
lub wypełnij poniższy formularz.

Koniecznie podaj lokalizację oraz stanowisko pracy, na które aplikujesz.