Lerne unsere Produkte kennen
Kontakt

(+48) 880 524 105
injection@yetico.com

(+48) 600 928 638
ksztaltki@yetico.com

(+48) 880 599 163
webox@yetico.com

PODEJMIJ WYZWANIE

DOŁĄCZ DO NAS.
TWÓJ RUCH!

 

Jak możesz dołączyć?   Sprawdź oferty

PODEJMIJ WYZWANIE

DOŁĄCZ DO NAS.
TWÓJ RUCH!

 

Jak możesz dołączyć?   Sprawdź oferty

PROCES REKRUTACJI

Zależy nam na tym, aby cały proces rekrutacyjny był dla każdego kandydata pozytywnym i profesjonalnym doświadczeniem, bez względu na wynik. Aby pomóc w przygotowaniu się do rekrutacji, opracowaliśmy krótkie informacje dotyczące etapów naszej standardowej ścieżki.

Oferty pracy w Yetico znajdziesz na największych portalach z ogłoszeniami oraz zawsze na naszej stronie www. Aktualne oferty dostępne tutaj.

Jeśli znalazłeś ofertę dla siebie, wyślij do nas swoje CV, korzystając z formularza znajdującego się w ogłoszeniu. Warto zadbać, aby Twoje CV podkreślało doświadczenia, umiejętności, które są bezpośrednio powiązane ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Możesz również wypunktować swoje najważniejsze osiągnięcia. Sprawdź, czy Twoje CV jest zwięzłe, czytelne i zawiera wszelkie niezbędne informacje.

Wszystkie nadesłane dokumenty są analizowane przez zespół rekrutacyjny. Jeśli uznamy, że Twój profil jest odpowiedni do stanowiska, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy Cię do wzięcia udziału w rozmowie kwalifikacyjnej, najczęściej fizycznie, rzadziej zdalnie.

Rozmowa kwalifikacyjna to przede wszystkim możliwość wzajemnego poznania się, zarówno pod kątem kwalifikacji zawodowych, cech osobowości jak i dopasowania do stanowiska. Dokładamy wszelkich starań, aby była komfortowa i przejrzysta, tak, aby każda ze stron wyszła z niej z cennymi uwagami.

Rozmowa prowadzona jest zazwyczaj przez zespół rekrutacyjny z udziałem Twojego przyszłego przełożonego i może odbyć się, w zależności od stanowiska, w ramach dwóch odrębnych spotkań. Na końcu każdej rozmowy na pewno otrzymasz termin, w jakim skontaktujemy się z Tobą, aby przekazać informację zwrotną.

Gdy zdecydujemy o zatrudnieniu, skontaktujemy się z Tobą, aby poinformować Cię o wynikach rozmowy. Jeśli decyzja będzie dla Ciebie pozytywna a Ty zechcesz dołączyć do naszego zespołu, porozmawiamy o kolejnych krokach związanych z zatrudnieniem.

Cieszymy się, że jesteś z nami.
Wiemy, że początki w nowej pracy mogą onieśmielać, ale zrobimy wszystko, aby były one jak najlepsze. Zapoznamy Cię z kolegami, firmą, Twoim stanowiskiem pracy oraz osobami, które będą szczególnie wspierać Cię w pierwszym okresie zatrudnienia.
Pamiętaj również o prostej zasadzie – „Kto pyta, nie błądzi”.

OFERTY PRACY

Currently no job offers.

DZIAŁ PERSONALNY

Chcesz o coś dopytać,
upewnić się, że oferta jest
na pewno dla Ciebie?

 

Napisz do nas