Poznaj nasze produkty
Kontakt

(+48) 880 524 105
injection@yetico.com

(+48) 600 928 638
ksztaltki@yetico.com

(+48) 880 599 163
webox@yetico.com

Dyrektor ds. produkcji

Twoje główne obowiązki:

  • Planowanie, organizacja oraz koordynacja pracy Działu Produkcji w Zakładach Produkcyjnych w Gorzowie Wielkopolskim, Galewicach, Mławie, Olsztynie oraz w Tarnobrzegu
  • Zarządzanie procesem produkcji
  • Monitorowanie wykorzystania zapasów surowców oraz ich dostaw
  • Zapewnienie przestrzegania procedur w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska
  • Przygotowywanie raportów, analiz danych oraz zaleceń mających na celu poprawę procesów produkcyjnych oraz rozwiązywanie problemów związanych z produkcją
  • Planowanie i dotrzymywanie założeń budżetowych na dany rok
  • Spotkania z dostawcami, negocjowanie umów
  • nadzór nad pracą podległego personelu
  • nadzór nad bieżącą produkcją, tj:
    – opracowywanie wydziałowych planów produkcji w porozumieniu z przedstawicielami innych działów
    – zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego
    – współpracowanie z pozostałymi członkami wyższej kadry kierowniczej w zakresie realizacji polityki produkcyjnej firmy

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenie w zarządzaniu produkcją
  • Doświadczenie w zarządzaniu podmiotem wielozakładowym
  • Znajomość zagadnień technologicznych oraz utrzymania ruchu
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz pracy zespołowej
  • Umiejętności organizacyjne oraz samodzielność w działaniu
  • Mile widziana znajomość standardów ISO oraz IATF
  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Umiejętność zarządzania budżetem
  • Znajomość zasad zarządzania jakością
  • Chęć do dalszego poszerzania wiedzy
  • Zdolność do efektywnego zarządzania projektami
  • Silne umiejętności analityczne oraz strategiczne myślenie

Co oferujemy:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o mocnej pozycji rynkowej
  • Pracę w firmie, która działa w wielu branżach
  • Możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pakiet socjalny (min. ubezpieczenie grupowe, nagroda roczna)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samochód służbowy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij do nas CV mailem na adres:
lub wypełnij poniższy formularz.

Koniecznie podaj lokalizację oraz stanowisko, na które aplikujesz.