Poznaj nasze produkty
Kontakt

(+48) 880 524 105
injection@yetico.com

(+48) 600 928 638
ksztaltki@yetico.com

(+48) 880 599 163
webox@yetico.com

Księgowy/księgowa

Twoje główne obowiązki:

  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym,
  • sporządzanie sprawozdań do GUS,
  • dekretacja i księgowanie dokumentów księgowych,
  • rozliczanie delegacji służbowych,
  • kontrola rozrachunków z kontrahentami,
  • księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca i roku,
  • udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych w tym JPK.

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość),
  • minimum 2 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy.

Co oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • system premiowy oraz 13-ta pensja
  • wsparcie merytoryczne na każdym etapie wdrożenia i pracy,
  • realizację zadań umożliwiających rozwój kompetencji zawodowych,
  • szkolenia aktualizujące wiedzę z zakresu księgowości.

Benefity:

  • kursy, szkolenia, e-learning
  • paczki mikołajkowe dla dzieci
  • kartę sportową na atrakcyjnych warunkach

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij do nas CV mailem na adres:
lub wypełnij poniższy formularz.

Koniecznie podaj lokalizację oraz stanowisko, na które aplikujesz.