Poznaj nasze produkty
Kontakt

(+48) 880 524 105
injection@yetico.com

(+48) 600 928 638
ksztaltki@yetico.com

(+48) 880 599 163
webox@yetico.com

Wymieniacz/ustawiacz maszyn wtryskowych

Twoje główne obowiązki:

  • ustawianie parametrów procesu maszyn i urządzeń
  • obsługa techniczna maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • kontrola parametrów procesu
  • wymiana form
  • drobne naprawy maszyn i urządzeń

Czego oczekujemy:

  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi suwnicy – mile widziane
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane

Co oferujemy:

  • po 3-miesięcznym okresie próbnym atrakcyjny system premiowania
  • pracę w rozwijającej się firmie o mocnej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pakiet socjalny (min. ubezpieczenie grupowe, nagroda roczna, karty sportowe)

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij do nas CV mailem na adres:
lub wypełnij poniższy formularz.

Koniecznie podaj lokalizację oraz stanowisko, na które aplikujesz.